Giriş Yap
Sepetim
0
Sepetim (0)
HEDİYE HATTI
0332 353 15 50

Gizlilik İlkeleri

Bu gizlilik ilkeleri www.sahikatermo.com tarafından, www.sahikatermo.com’un gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler www.sahikatermo.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

 

Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre www.sahikatermo.com ve/veya ilgili Kart Kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşlarınca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler www.sahikatermo.com tarafından görülmez ve kaydedilmez).

 

Kişisel bilgiler; ad soyad, doğum tarihi, ev adresi, mobil ve sabit telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgiyi içermekte olup, kısaca “Gizli Bilgiler” olarak anılacaktır.

 

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve İnternet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

 

www.sahikatermo.com üzerinden satın alınan ürünler için bu husustaki uygulama şartlarımız dahilinde para iadesi mümkün olan hallerde ürün iadesi www.sahikatermo.com’a yapılmalıdır.

 

İade edilecek ürünler için fatura ibraz etmek zorunludur.

 

Tarafımızdan gönderilen kargo ücreti alıcıya aittir.

 

www.sahikatermo.com adresinde yer alan bağlantıların gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

 

Her kullanıcı, işbu web sitesini ziyaret ederek, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.