Giriş Yap
Sepetim
0
Sepetim (0)
HEDİYE HATTI
0332 353 15 50

Hakkımızda

Firmamız 1987 yılında Konya'da ev tipi 220 volt elektrikli batttaniye ile üretime başladı. Daha sonra kamyoncuların talebi üzerine araç çakmalığından çalışan oto ve komyoncu tipi elektrikli battaniye üretimine başladı. Bu ürün dünyada ve Türkiye'de ilk kez firmamız Şahika Termo tarafından üretildiğinden Türk Patent Enstitüsünden Faydalı Model belgesi alarak Patenti tescillenmiş oldu. 
 

Firmamız daha sonra sağlık ürünleri olarak 12 volt düşük gerlim ile ısıtılan bel fıtığı korsesi, romatizma yeleği, romatizma dizliği, oto ve büro koltuk ısıtıcısı(Elektrikli minder) pedleri üretimine başlıyarak bu ürünler tıbbı ve çok amaçlı elektro termo ısıtıcılar adı altında Türk Patent Enstitüsünden Faydalı Model Belgesi alarak  patenti tescillendi.
 

Yine firmamız 2004 yılında kamyoncuların talebi üzerine 12 ve 24 volt oto su ısıtıcısı (kettle) üretimine başlıyarak ürün yelpazesine yeni bir ürün daha kazandırmış oldu.
 

Ürettiğimiz oto su ısıtıcısı otomatik termostatlı ve tüp rezistanslı sıcak suda plastik kokusu oluşturmayan mühendislik plastiği polikarbonat ham madde kullanılarak muadili olan Çin, Taiwan ve yerli üretimlerden çok daha kaliteli olarak üretildiğinden müşteri beğenisini kazanarak marka haline gelmiştir. Ürünlerimiz özellikle kamyoncuların konakladığı benzinliklerde, dinlenme tesislerinde, aksesuarcılarda, Türkiye genelinde satışa sunulmaktadır. 
 

Firmamız bu ürünlere ilaveten ameliyat hanelerde hasta vücut  sıcaklığını korumak üzere dijital ısı kontrol üniteli hasta ısıtma pedleride (blankett ısıtıcı) üretmektedir.